Country Info
GGY
Guernsey

Participant List
Name Gender Height (cm) Weight (kg) Event List
LE BER Matt Men 17896 Lawn Bowls Singles Men
GUERNSEY Men Lawn Bowls Pairs Men
PITSCHOU Gary Men 16473 Lawn Bowls Triples Men
BATISTE Don Men 17380 Lawn Bowls Pairs Men
GUERNSEY Women Lawn Bowls Pairs Women
DE LA MARE Gwen Women 16167 Lawn Bowls Pairs Women
GUERNSEY Men Lawn Bowls Triples Men
DE LA MARE Dan Men 18369 Lawn Bowls Triples Men
MERRIEN Ian Men 17373 Lawn Bowls Pairs Men
COLLINS Garry Men 18079 Lawn Bowls Triples Men
BEERE Lucy Women 15761 Lawn Bowls Pairs Women
MERRIEN Ali Women 16376 Lawn Bowls Singles Women
BAILEY Matthew Men 1.8785.0 Athletics 4x400m Relay Men
BEATON Alexander Watson Men 17872 Aquatics Swimming 4 x 100m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 50m Backstroke Men
Aquatics Swimming 50m Butterfly Men
Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 100m Backstroke Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
BIRCH Henry Men 18580 Squash Mixed Doubles
Squash Men's Singles
BOWDITCH Ann Women 15252 Cycling Road 112 km Road Race Women
Cycling Road 29 km Individual Time Trial Women
CHIVERS Kay Women 15551 Table Tennis Team Women
Table Tennis Doubles Mixed
Table Tennis Doubles Women
Table Tennis Singles Women
CURGENVEN Zephanie Women 16369 Squash Mixed Doubles
Squash Women's Doubles
Squash Women's Singles
CURGENVEN/BIRCH Mixed Squash Mixed Doubles
CURGENVEN/NORMAN-ROSS Women Squash Women's Doubles
DODD Garry Men 18376 Table Tennis Team Men
Table Tennis Doubles Mixed
Table Tennis Doubles Men
Table Tennis Singles Men
DODD Natalie Women 16554 Squash Women's Singles
DODD/LANGLOIS Men Table Tennis Doubles Men
DODD/LOVERIDGE Mixed Table Tennis Doubles Mixed
DRUCE Tom Men 1.8382.0 Athletics 400m Men
Athletics 800m Men
Athletics 4x400m Relay Men
GARLAND Dale Men 1.8479.0 Athletics 400m Hurdles Men
Athletics 200m Men
Athletics 4x400m Relay Men
GOSSELIN Josh Men 18071 Cycling Road 168 km Road Race Men
Cycling Road 40 km Individual Time Trial Men
Guernsey Mixed Shooting Pairs Full Bore Open
Guernsey Men Athletics 4x400m Relay Men
Guernsey Aquatics Swimming 4 x 100m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
Guernsey Men Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Guernsey Women Table Tennis Team Women
Guernsey Men Table Tennis Team Men
Guernsey Men Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
H. WATSON / P. OGIER Mixed Tennis Doubles Mixed
HADJAM Helen Women 1.7358.0 Athletics 800m Women
HOLLINGSWORTH Thomas David Men 17574 Aquatics Swimming 200m Butterfly Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 400m Individual Medley Men
Aquatics Swimming 200m Individual Medley Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
HORTON Tobyn Men 17270 Cycling Road 168 km Road Race Men
Cycling Road 40 km Individual Time Trial Men
HUBERT Ian Daniel Men 18174 Aquatics Swimming 4 x 100m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 50m Butterfly Men
Aquatics Swimming 100m Freestyle Men
Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 100m Butterfly Men
Aquatics Swimming 50m Freestyle Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
JOHNSON Elena Women 17163 Badminton Singles Women
Badminton Doubles Women
JOHNSON/LLOYD Women Badminton Doubles Women
JORY Adam Men 17863 Shooting Singles 10 m Air Rifle Men
Shooting Pairs Full Bore Open
Shooting Singles Full Bore Open
JORY Peter Men 17865 Shooting Singles 10 m Air Rifle Men
Shooting Pairs Full Bore Open
Shooting Singles Full Bore Open
LANGLOIS Olly Men 17054 Table Tennis Team Men
Table Tennis Doubles Mixed
Table Tennis Doubles Men
Table Tennis Singles Men
LANGLOIS/MORGAN Mixed Table Tennis Doubles Mixed
LLOYD Gayle Women 16364 Badminton Singles Women
Badminton Doubles Women
LOVERIDGE Alice Women 17053 Table Tennis Team Women
Table Tennis Doubles Mixed
Table Tennis Doubles Women
Table Tennis Singles Women
LOVERIDGE/CHIVERS Women Table Tennis Doubles Women
LOWNDES Benjamin John Men 17578 Aquatics Swimming 200m Butterfly Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 50m Backstroke Men
Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 100m Backstroke Men
Aquatics Swimming 100m Butterfly Men
Aquatics Swimming 50m Freestyle Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
McLAUGHLIN James Men 17263 Cycling Road 168 km Road Race Men
Cycling Road 40 km Individual Time Trial Men
MERRIEN Lee Men 1.8261.0 Athletics 5000m Men
Athletics 10000m Men
MORGAN Dawn Women 17368 Table Tennis Team Women
Table Tennis Doubles Mixed
Table Tennis Singles Women
NORMAN-ROSS Issey Women 16863 Squash Women's Doubles
Squash Women's Singles
Ogier Patrick Men 18681 Tennis Doubles Mixed
Tennis Singles Men
OGIER/WATSON Mixed Tennis Doubles Mixed
POWELL Ian Charles Men 17570 Aquatics Swimming 200m Butterfly Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 50m Butterfly Men
Aquatics Swimming 4 x 200m Freestyle Relay Men
Aquatics Swimming 100m Butterfly Men
Aquatics Swimming 4 x 100m Medley Relay Men
ROBILLIARD Kylie Women 1.5752.0 Athletics 100m Women
Athletics 100m Hurdles Women
ROBINSON Hywel Men 1.8879.0 Athletics 400m Men
Athletics 200m Men
Athletics 4x400m Relay Men
SIMPSON Chris Men 17572 Squash Men's Singles
STUBBINGTON Matt Men 17570 Table Tennis Team Men
Table Tennis Doubles Mixed
Table Tennis Singles Men
STUBBINGTON/CHIVERS Mixed Table Tennis Doubles Mixed
Watson Heather Women 17160 Tennis Doubles Mixed
Tennis Singles Women
This Website is closed and for reference purposes only
Copyright © 2005 - 2010. All Rights Reserved. Best View with 1024x768 Resolution